Kontakt oss

Porsvika 57, 5381 Glesvær, Norge

info@h66.no - +47 56 32 79 00

Kjell Inge Eide

Daglig Leder

Epost: kjell@h66.no

Mob:+47 906 12 164

Svein G Forland

Kvalitetsleder & IT

Epost: svein@h66.no

Mob:+47 911 84 293

Terje Lidal

Teknisk Leder

Epost: terje@h66.no

Mob:+47 913 25 052

Anna Karlsen

Regnskapsleder

Epost: anna@h66.no

Mob:+47 905 88 055

Borghild Foldnes

Logistikk og Ordre Røykeri

Epost: borghild@h66.no

Mob:+47 918 72 472

Kjetil Søyland

HMS og Personal

Epost: Kjetil@h66.no

Mob:+47 911 63 906

Roger Aspen

Produksjonsleder Filet og Slakteri

Epost: roger@h66.no

Mob:+47 934 93 737

Jon Inge Telle

Logistikk Filet

Epost: jon@h66.no

Mob:+47 908 91 061

Audun Foldnes

Produksjonsleder Røykeri & MAP

Epost: audun@h66.no

Mob:+47 908 55 686

Rune Stensrud

Logistikk og emballasje slakteri

Epost: rune@h66.no

Mob:+47 957 22 811